Novinky

Další rok, další STARcon a s ním i další divadlo. Tentokrát jsme si pro vás připravili hodinu poezie. Přiďte první dubnový pátek ve 20:00 na premiéru Bajoranky se zlatou rýhou. Těšíme se na vás!

Repríza (a derniéra) holoopery je zdárně za námi a my tímto děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru. Doufáme, že jste se bavili a těšíme se na shledání v další sezóně.

Děkujeme všem účastníkům premiéry. Kdo STARcon nestihl, nebo by nás chtěl vidět ještě jednou, repríza proběhne ve čtvrtek 11. 5. v Divadle Bez Hranic. Těšíme se na Vás.

I letos, již desátým rokem v řadě, pro Vás na STARconu chystáme novou hru. Přijďte poslední březnový pátek ve 20:00 a pobavte se spolu s námi na premiéře Kapitánské holoopery.

V našem archivu teď najdete kromě soundtracku i záznam divadelního představení STrhák. Přejeme velkolepý hudební zážitek!

Připravili jsme pro vás promítání sestřihu záznamu představení STrhák, které jsme odehráli v roce 2015 v divadle D21. V rámci večera vás čeká i křest nahrávek všch písní z této velkolepé hudební podívané. Celá akce proběhne ve spolupráci s projektem Star Tker: Diplomacy, který chystá premiéru druhé epizody. Zapište si tedy do kalendáře datum 19. 1. 2017 a sledujte FB stránku události, kde se včas dozvíte vše potřebné.

Záznam hry "Někdo to rád logické" je ode dneška k dispozici v našem archivu. Přejeme příjemnou zábavu při sledování.

Konečně máme sestříhaný krásný záznam hry Někdo to rád logické z divadla D21. Vidět ho můžete první sobotu Festivalu Fantazie v rámci TrekFESTu, tedy 2. 7. v 15:00.

Repríza hry Deep Fiction 24. 5. je už sice vyprodaná, ale můžete se přijt podívat na veřejnou generálku, která proběhne od 18:00 do 20:00 v Divadle Bez Hranic. O rezervaci si pište na info [at] tyjatrek.cz. Do předmětu emailu uveďte "GENERÁLKA".

Chystáme pro vás druhé a zároveň poslední představení Deep Fiction historek z díry. Můžete se na nás přijít podívat na konci května do Divadla bez Hranic. Počet míst je omezený a silně doporučujeme se přihlásit předem ZDE.

Stránky

Přihlásit se k odběru Novinky