Chybová zpráva

The imagesloaded library was not found! Please following the instructions from the README.txt to get the plugin.

Novinky

Korona je snad zdárně za námi a my tak přeci jen budeme moci uvést letošní hru Madam Q, 17. 9. v Divadle Kámen.

Naší novou hru Voyageráda uvedeme kromě STARconu i v pátek 12. 4. v divadle Bez Hranic. Těšíme se na Vás!

Úspěšně jsme dohnali další kus minulosti a dnešním dnem je náš archiv bohatší hned o dva nové záznamy z divadel, Deep Fiction a Kapitánská Holoopera. Díky Flashovi a Jacobovi za střih.

Další rok, další STARcon a s ním i další divadlo. Tentokrát jsme si pro vás připravili hodinu poezie. Přiďte první dubnový pátek ve 20:00 na premiéru Bajoranky se zlatou rýhou. Těšíme se na vás!

Repríza (a derniéra) holoopery je zdárně za námi a my tímto děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru. Doufáme, že jste se bavili a těšíme se na shledání v další sezóně.

Děkujeme všem účastníkům premiéry. Kdo STARcon nestihl, nebo by nás chtěl vidět ještě jednou, repríza proběhne ve čtvrtek 11. 5. v Divadle Bez Hranic. Těšíme se na Vás.

I letos, již desátým rokem v řadě, pro Vás na STARconu chystáme novou hru. Přijďte poslední březnový pátek ve 20:00 a pobavte se spolu s námi na premiéře Kapitánské holoopery.

V našem archivu teď najdete kromě soundtracku i záznam divadelního představení STrhák. Přejeme velkolepý hudební zážitek!

Připravili jsme pro vás promítání sestřihu záznamu představení STrhák, které jsme odehráli v roce 2015 v divadle D21. V rámci večera vás čeká i křest nahrávek všch písní z této velkolepé hudební podívané. Celá akce proběhne ve spolupráci s projektem Star Tker: Diplomacy, který chystá premiéru druhé epizody. Zapište si tedy do kalendáře datum 19. 1. 2017 a sledujte FB stránku události, kde se včas dozvíte vše potřebné.

Záznam hry "Někdo to rád logické" je ode dneška k dispozici v našem archivu. Přejeme příjemnou zábavu při sledování.

Stránky

Přihlásit se k odběru Novinky